Kalender

Agenda

  1. apr
    1
    za
    2017

    1. De Runnersworld Halve Marathon @ Sportpark Westbroek
      12:30 – 16:00
  2. mei
    14
    zo
    2017

    1. Over de IJssel Landgoed Marathon @ Hotel Gaia
      10:00 – 18:00
  3. okt
    11
    wo
    2017

    1. Raalter Scholieren Crossloop @ Raalte
      14:30 – 16:30
  4. mrt
    25
    zo
    2018

    1. 25e CRAFT Ekiden Zwolle @ Atletiekbaan AV PEC 1910
      10:30 – 16:30
  5. mei
    25
    vr
    2018

    1. Aalandenloop @ Meander College
      18:00 – 21:15
  6. jun
    10
    zo
    2018

    1. Buitink 5Hoekloop @ De Ulebelt
      11:00 – 13:00
  7. mrt
    17
    zo
    2019

    1. LEFLOOP @ Omni Mobilea
      10:00 – 13:00
  8. apr
    14
    zo
    2019

    1. IJsselloop @ Centrum Deventer
      11:00 – 16:00
  9. apr
    26
    vr
    2019

    1. Koningsloop @ Centrum Wijhe
      18:00 – 20:30
  10. mei
    17
    vr
    2019

    1. Vital Centre Raalte Run! @ Vital Centre
      18:15 – 21:00
  11. mei
    26
    zo
    2019

    1. Westerveldsebos Cross @ Westerveldse Berg
      10:00 – 13:00
  12. jun
    15
    za
    2019

    1. Scania Zwolse Halve Marathon @ Centrum Zwolle
      19:15 – 22:30
  13. jun
    21
    vr
    2019

    1. De Tichelgatenloop @ Dorpshuis Herxen
      19:00 – 21:15
  14. jul
    28
    zo
    2019

    1. 34e Kermisloop Broekland @ Broekland
      11:00 – 13:00
  15. aug
    17
    za
    2019

    1. Inschrijving SCC geopend (gehele dag)
      aug 17

      Vanaf vandaag is het mogelijk om online in te schrijven voor de SCC competitie 2.5, 5  en 10 km (pakket 1 t/m 4) en eigen SCC startnummer 5 en 10 km zonder competitie (pakket 5) en SCC Bedrijvenloop 5 en 10 km. De inschrijving is geopend tot 26-10-2019 (23.59 uur) Na-inschrijving is niet mogelijk.

      SCC Competitie/eigen SCC startnummer

      SCC Bedrijvenloop

  16. aug
    23
    vr
    2019

    1. Loop naar de pomp @ Heino
      18:30 – 21:00
  17. aug
    28
    wo
    2019

    1. Stöppelloop @ Stöppelheane Raalte
      18:15 – 20:30
  18. sep
    7
    za
    2019

    1. Loopfestijn Dalfsen @ Ruitenborghstraat Dalfsen
      15:00 – 18:30
  19. sep
    18
    wo
    2019

    1. Appelloop @ Olst
      18:00 – 20:15
  20. sep
    21
    za
    2019

    1. Ekidenloop @ Heeten
      11:00 – 17:00